Kolejne trzy nowe twarze w Piaście Łubowo!

2018-08-08

Trwa nadal ofensywa kierownictwa Piasta Łubowo, mająca na celu wzmocnienia zespołu seniorów przed zbliżającym się nowym sezonem 2018/2019 w poznańskiej klasie A grupie 1.

Do wracających do drużyny z Łubowa - Oskara Kidawy i Krystiana Grzesiaka, a także wypożyczonych z Huraganu Pobiedziska - Mikołaja Kidawy i Oskara Włodarczyka. W środę 8 sierpnia  na oficjalnej stronie klubowej facebooka pojawiła się informacja że kolejnych trzech zawodników zdecydowało się podpisać kontrakty na występy w nowym sezonie w szeregach Piasta Łubowo. Nowymi piłkarzami Piasta Łubowo zostali – obrońca Patyk Cegielski, pomocnik Jakub Kalmus i napastnik Rafał Mucha. 
 
Po niżej z pomocą działaczy Piasta  Łubowo prezentujemy sylwetki trzech nowych zawodników:
 
Patryk Cegielski (obrońca) - Swoją przygodę z piłką rozpoczął w zespole trampkarzy Huraganu Pobiedziska, gdzie grał w kolejnych kategoriach wiekowych, aż w końcu dotarł do zespołu seniorów. Razem z drużyną z Pobiedzisk grał w 4 lidze. Ostatni rok nie grał w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, dlatego dołącza do Piasta jako wolny zawodnik.
 
Jakub Kalmus (pomocnik) - Kilka lat temu, gdy Łubowo rywalizowało w Amatorskiej Lidze, bronił barw Piasta. Odbył już kilka treningów w poprzednim sezonie z piłkarzami GKS-u. Dzięki swojemu zaangażowaniu na treningach znalazł dla siebie miejsce w kadrze Trenera Arkadiusza Kościańskiego. Właśnie dzięki pracy na treningach chce wywalczyć dla siebie szansę na grę.
 
Rafał Mucha (napastnik) - Zaliczył epizod w juniorach Mieszka. Później, gdy powstała sekcja piłki nożnej w KS Gniezno, grał w B-klasie. Razem ze swoim zespołem wywalczył awans do A-klasy. Po dwóch latach przerwy z piłką rozegrał kilka meczy w Amatorskiej Lidze. Teraz wraca do gry w rozgrywkach WZPN-u, ale już w barwach Piasta Łubowo.
 
Jak zdążyliśmy się dowiedzieć to nadal nie koniec wzmocnień Piasta Łubowo.
 
Roman Strugalski/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,kolejne-trzy-nowe-twarze-w-piascie-lubowo.html