Kolejne udane spotkanie Chrobrego Gniezno

2018-05-04

W sobotę 21kwietnia młodzi piłkarze Chrobrego Gniezno rocznik 2007 udali się na wyjazdowy mecz do Wągrowca gdzie zmierzyli się z tamtejszą Nielbą.

Od pierwszego gwizdka sędziego goście bardzo mocno zaatakowali przeciwnika spychając go do bardzo głębokiej defensywy. Mimo optycznej przewagi i zdobyciu bramki, młodzi Gnieźnianie popełnili mały błąd co kosztowało ich utratę bramki a pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. Druga połowa zdecydowanie należała do bramkarzy obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i zawodnicy Chrobrego oddawali wiele strzałów na bramkę ale żaden z bramkarz nie dał się pokonać. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.