Kolejny Czwartek Biegowy w ramach przygotowań do XVI Biegu Europejskiego

2018-02-13

W najbliższy czwartek, 15 lutego, odbędzie się kolejny Czwartek Biegowy w ramach przygotowań do XVI Biegu Europejskiego (7.04.2018).

Przypominamy, że treningi z cyklu Czwartki Biegowe są bezpłatne i ogólnodostępne. Dostosowujemy je do każdego poziomu sprawności. W czasie najbliższych zajęć przeprowadzimy rozgrzewkę w formie zaprawy LA oraz trening z piłkami lekarskimi. Ponownie przeprowadzimy szybkie konkursy a do wygrania będą upominki ufundowane przez sponsora strategicznego biegu firmę Velux. Przypominamy, że do udziału w XVI Biegu Europejskim można zgłosić się elektroniczne na: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3483

Udział w XVI BE potwierdzili już: ubiegłoroczna zwyciężczyni Izabela Trzaskalska oraz dwukrotny zwycięzca Biegu Europejskiego – Arkadiusz Gardzielewski. Swoja obecność zapowiedział też pan Tomasz Zubilewicz. Z numerem 1000 wystartuje Prezydent Gniezna Tomasz Budasz.15 lutego o godzinie 18:00  dzięki gościnności Rektora i Kanclerza GSW Milenium w Gnieźnie spotykamy się ponownie w auli uczelni przy ulicy Pstrowskiego  3a, budynek B. Koniecznie trzeba zabrać czyste obuwie na zmianę.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

GOSiR Gniezno + foto
 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,kolejny-czwartek-biegowy-w-ramach-przygotowan-do-xvi-biegu-europejskiego.html