Kolejny mecz bez bramek Zjednoczonych Trzemeszno

2017-03-26

W sobotę 25 marca w meczu 16 kolejki Zjednoczeni Trzemeszno doznali drugiego w tym roku bezbramkowego remisu. Tym razem podzielili się punktami w Rogoźnie z miejscową Wełną.

Spotkanie inaugurujące rundę rewanżową sezonu 2016/2017 w poznańskiej okręgówce grupy wschód w wykonaniu Wełny Rogoźno i Zjednoczonych Trzemeszno, od początku toczyło się przy przewadze gości.  To oni lepiej operowali piłką i mieli znacznie więcej sytuacji. W pierwszej połowie najgroźniejsze z nich to strzały Wojciecha Durskiego i Damiana Malczewskiego, które wybronił bramkarz i znakomite uderzenie z rzutu wolnego w poprzeczkę Konrada Nadolnego. Gospodarze zanotowali tak na prawdę jeden niegroźny strzał. Piłkarze Wełny z większym animuszem wyszli na drugą połowę i na jej początku próbowali zaskoczyć zespół z Trzemeszna. W krótkim odstępie czasu zdołali oddać cztery strzały, w tym dwa celne. Później jednak sytuacja wróciła do normy i przeważali trzemesznianie, którzy po raz kolejny razili nieskutecznością. Jeśli już udało strzelić się celnie to dobrze interweniował bramkarz Wełny. Pod koniec meczu trzemesznianie, którym widać było, że bardziej zależy na zwycięstwie rzucili się do bardziej ofensywnych ataków, a gospodarze nastawili się typowo na grę z kontry. Niestety mimo dużego naporu i kilku na prawdę dobrych sytuacji nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Już za tydzień, w sobotę 1 kwietnia Zjednoczeni zagrają na wyjeździe z Piastem Kobylnica. Początek meczu o 16:00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz (c), Hubert Siwa, Konrad Nadolny, Szymon Meller (63' Daniel Bartkowiak), Mirosław Maciejewski, Damian Malczewski, Dawid Ciążyński (81' Eryk Grzegorski), Daniel Szymański, Wojciech Durski; Ponadto w rezerwie: Adam Garczyk, Tobiasz Bartkowski.