Kolejny sparing FAS KS Fałkowo na plus!

2020-06-28

Trzeci już mecz kontrolny mają za sobą w ramach przygotowań do rozgrywek wielkopolskiej klasy A sezonu 2020/2021 piłkarze FAS KS Fałkowo.

W niedzielę 28 czerwca podopieczni Oskara Włodarczyka udali się do Golęczewa gdzie zmierzyli się z miejscową ekipa Golęczewskigo Klubu Sportowego przygotowującego się do nowego sezonu w wielkopolskiej klasie A. Po dość wyrównanym meczu zwycięsko z niedzielnej konfrontacji piłkarskiej wyszli gracze FAS KS Fałkowo pokonując swojego rywala 3:1 mimo że do przerwy w spotkaniu odnotowano remis 1:1. Co do samego przebiegu meczu to wynik spotkania otworzyli gospodarze wychodzą na prowadzenie 1:0 po golu zdobytym przez Mateusza Adamczyka. Jak się później okazało była to jedyna bramka zdobyta przez zespół z Golęczewa, gdyż  kolejne gole zdobywali piłkarze FAS KS Fałkowo. I tak gola doprowadzającego do remisu 1:1 w pierwszej połowie zdobył Maurycy Szumiński. Po przerwie fałkowian na prowadzenie 2:1 po zdobytym golu wyprowadził Dariusz Borowik. Natomiast końcowy wynik niedzielnego meczu 3:1 dla FAS KS Fałkowo ustalił zdobytą bramką Maurycy Szumiński. Było to już trzecie zwycięstwo zespołu z Fałkowa w rozegranych jak do tej pary spotkaniach kontrolnych w ramach przygotowań do nowego sezonu 2020/2021.

Kolejnym sparingpartnerem zespołu FAS KS Fałkowo będzie ekipa Płomienia Nekla. Do tego meczu dojdzie w najbliższy weekend 4-5 lipca.