Kolejny turniej o Mega Puchar zakończony

2014-11-26

W miniony weekend 22-23 listopada na kortach Szkoły Tenisa TP przy organizacji UKS Smecz G-n odbył się kolejny turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna J. Kowalskiego.

Po zaciętych meczach  wyłoniono zwycięzców, wśród dziewczynek triumfowała Asia Owczarz z Krotoszyna która pokonała Nicole Puchalską z UKS Smecz Gniezno 4:1 4:3 (7:3), trzecie miejsce zajęły Oliwia Kasprzyk z UKS Smecz G-n i Emilka Alkowska z Świerczewo Poznań. Wśród chłopców najlepszy okazał się Jakub Skolasiński z AZS Poznań , który pokonał w finale Jakuba Piotrowskiego z ITS Inowrocłąw 3:4(3:7) 4:2 10:7.

W grudniu zapraszamy na ostatni cykl turnieju sponsorowany przez firmę Gols Plus z Poznania.