Kolejnych pięciu zawodników przedłużyło umowy z Mieszkiem

2018-07-07

Kolejnych pięciu zawodników zdecydowało się na przedłużenie współpracy z gnieźnieńskim Mieszkiem. Obecnie z kadry z ubiegłego sezonu pozostało dwunastu piłkarzy.

Sobota była bardzo pracowitym dniem w klubie przy ulicy Strumykowej. Do siedmiu piłkarzy, którzy  w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do III ligi, a w ostatnich dniach zdecydowali się na dalszą grę w biało-niebieskich dołączyło dzisiaj kolejnych pięciu.
 
Swoje umowy z Mieszkiem na kolejny rok przedłużyli Adrian Bartkowiak (na zdjęciu), Miłosz Brylewski, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymiv oraz Krzysztof Wolkiewicz.
 
Ponadto w okresie letnich przygotowań do kadry pierwszego zespołu dołączony zostanie wychowanek Jakub Hoffmann, który będzie miał okazję przekonać do siebie trenera Mariusza Bekasa.
 
Poza tym działacze klubu z Strumykowej są już po słowie z dwoma nowymi piłkarzami (środkowym pomocnikiem i skrzydłowym), którzy jesienią mają zasilić szeregi beniaminka III ligi, niebawem ich nazwiska powinny ujrzeć światło dzienne. Sztab szkoleniowy zespołu Mieszka obecnie intensywnie rozgląda się za młodzieżowcami.
 
Z kolei do grupy zawodników, którzy w nowym sezonie nie będą reprezentowali barw klubu z Strumykowej dołączyli Adrian Kiełpiński (studia) i Filip Kruczyński (trafi najprawdopodobniej do Zjednoczonych Trzemeszno). 
 
Na chwilę obecną dwunastu zawodników z ubiegło sezonowej kadry zdecydowało się przedłużyć umowy z Mieszkiem, a sześciu z tej kadry ubyło.
 
Mieszko Gniezno/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,kolejnych-pieciu-zawodnikow-przedluzylo-umowy-z-mieszkiem.html