Komplet punktów juniorów młodszych KS Gniezno

2014-04-14

Pierwsze zwycięstwo po wcześniejszej porażce na własnym trenie z zespołem Zjednoczonych Trzemeszno, w ramach ligi 2014 juniorów młodszych zapisała drużyna KS Gniezno. W niedzielę 12 kwietnia biało-czerwoni, komplet trzech punktów zainkasowali w meczy wyjazdowym pokonując w Poznaniu zespół Poznaniaka AUREA w stosunku 2:1.

Popieczeni Roberta Cieślewicza, prowadzenie w meczu wyjazdowym 1:0 objęli już w 3 minucie meczu. Bramkarza gospodarzy po podaniu piłki od Kacpra Woźnego z 5 metra pokonał w zespole KS Gniezno – Mateusz Francuszkiewicz. W 25 minucie to poznaniacy cieszyli się z zdobytego gola, którym doprowadzili do remisu 1:1. Takim też wynikiem przy sytuacjach strzeleckich w wykonaniu jednej jak i drugiej drużyny, po których mogła paść następna bramka dla jednej lub drugiej strony zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części meczu zostało zdobyta tylko jedna bramka, którą na swoim koncie zapisała drużyna juniorów młodszych KS Gniezno. Gola na wagę pierwszego zwycięstwa w lidze 2014 juniorów młodszych zdobył na początku drugiej połowy w zespole KS Gniezno w 53 minucie Patryk Jarzyński którego obsłużył Daniel Klesse. Wynik nie uległ już do końca zmianie i spotkanie w Poznaniu zakończyło się zwycięstwem juniorów młodszych KS Gniezno w stosunku 2:1.

Skład juniorów starszych KS Gniezno: Bartosz Kokott, Mikołaj Lewandowski, Przemysław Kilichowski, Paweł Siwka, Patryk Jarzyński, Jakub Kolasiński, Mikołaj Stoiński, Mateusz Francuszkiewicz, Kacper Serwatka, Adam Karmoliński, Jakub Smelkowski, Kacper Woźny, Daniel Klesse.

Kolejny mecz juniorzy młodsi KS Gniezno rozegra dopiero 11 maja  mając za przeciwników w spotkaniu derbowym swoich rówieśników z Mieszka-Carbon Gniezno.