Komplet punktów trampkarza młodszego i młodzika Mieszka-Carbon Gniezno - Fotorelacja

2013-10-01

W czwartej kolejce oba zespoły Mieszka-Carbon Gniezno, spotkały się z drużynami, które dopiero rozpoczęły swoje przygody z rozgrywkami ligowymi, czego efektem były spektakularne zwycięstwa młodych gnieźnian.

Trampkarze młodsi Mieszka-Carbon-Gniezno, na „własnym” boisku w niedzielę 29 września podejmowali kolegów reprezentujących Klub Sportowy Pelikan Niechanowo. Pomimo ewidentnej przewagi pomarańczowych pierwsza bramka wpadła do bramki gości dopiero po trzydziestu minutach gry, a prowadzenie do przerwy 2:0 wcale nie satysfakcjonowało trenera zespołu z Gniezna – Marcina Sporakowskiego. W drugiej połowie młodzi gnieźnianie grali zdecydowanie efektywniej i ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem w stosunku 6:0. Pięć bramek dla trampkarza młodszego Mieszka-Carbon Gniezno zdobył Mikołaj Majorczyk a jedną strzelił Maciej Kupczyński

Młodzicy Mieszka-Carbon Gniezno, w niedzielę 29 września gościli w Poznaniu, gdzie na sztucznej nawierzchni z oświetleniem a więc w warunkach im zupełnie obcych pokonali chłopców z Koziołka 17:1! Bez wątpienia był to mecz „do jednej bramki” i co druga akcja kończyła się trafieniem. Pomimo feralnego początku –sędzia dwie pierwsze bramki uznał za spalone (przy czym racje miał tylko w pierwszym przypadku), młodzi mieszkowcy pokazali, że w tym meczu dyktowali na boisku w Poznaniu warunki. Gospodarzom udało się tylko raz pokonać bramkarza Mieszka-Carbon Gniezno i spotkanie zakończyło się miażdżącym zwycięstwem podopiecznych Marcina Sporakowskiego w stosunku 17:1. Sześć goli w meczu w Poznaniu dla młodzika Mieszka-Carbon Gniezno, zdobył Oskar Łuszczyński, trzy Kamil Kmieć, dwie Eryk Bembenek, Michał Mól i Jakub Goździński a po jednej bramce do końcowego meczu dorzucili Filip Krawczyk i Wojtek Fabiś.