Koniec przygody Czarnych Czerniejewo z PP szczebla okręgu poznańskiego!

2018-10-25

Na 1/8 finału Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego swoją przygodę zakończyli piłkarze Czernych Czerniejewo, na co dzień występujący w rozgrywkach poznańskiej klasie okręgowej grupy wschód.

W środę 24 października lider poznańskiej okręgówki w ramach kolejnej rundy pucharowej podejmował na własnym boisku w Czerniejewie , wicelidera wielkopolskiej IV ligi zespół Unii Swarzędz. Podopieczni grającego trenera Macieja Lisieckiego, z zmaganiami pucharowymi szczebla okręgu poznańskiego pożegnali się w dość słabym stylu przegrywając zdecydowanie z zespołem Unii Swarzędz aż 7:0 mimo że do szatni schodzili tracąc z swoim rywalem dwa gole. O tak wysokiej porażce czerwono-czarnych w środowym meczu zadecydowała druga połowa spotkania, w którym to przyjezdni zaaplikowali miejscowym kolejne pięć bramek nie tracąc przy okazji żadnej. W 60 minucie wprawdzie drużynie z Czerniejewa, udało się zdobyć gola a autorem jego okazał się grający trener Czarnych – Maciej Lisiecki. Bramka jednak nie została uznana gdyż Lisiecki zdobył ją będą na pozycji spalonej. Na domiar wysokiej przegranej drużyny z Czerniejewa, ekipa Czarnych mecz od 70 minuty kończyła w dziesiątkę gdyż grający trener Maciej Lisiecki w następstwie dwóch żółtych kartek ujrzał czerwoną w wyniku czego musiał opuścić plac gry. Teraz drużynie z Czerniejewa, pozostaje skupić się na dobrych wynikach w zmaganiach ligowych rundy jesiennej i na tym ażeby zakończyć ją na pozycji lidera.

Skład Czarnych Czerniejewo: Piotr Rzepczyński , Filip Budasz, Jakub Cierpiszewski, Mateusz Kuliński, Bartosz Kubalewski, Rafał Wawrzyniak, Piotr Cyrulewski, Bartosz Kozioł, Sławek Staniszewski, Kamil Draheim, Mariusz Sawicki

Z ławki w 46 minucie weszli: Maciej Lisiecki, Mateusz Goździaszek, Krzysztof Pawłowski, Patryk Buczkowski, Tomasz Roszyk, Kacper Budasz.

Kolejny mecz lecz ligowy zespół z Czerniejewa rozegra już w najbliższa sobotę 27 października o godzinie 15.00, w którym to podejmować będzie drużynę KS Canarinhos Skórzewo.