Konin nie został zdobyty

2017-09-09

Szóste spotkanie mistrzowskie nowego sezonu 2017/2018 mają za sobą juniorzy starsi Mieszka Gniezno, rywalizujący o punkty ligowe w pierwszej lidze wojewódzkiej A1 juniora.

W sobotę 9 września podopieczni Przemysława Urbaniaka, udali się do Konina gdzie rozegrali mecz  z swoimi rówieśnikami z tamtejszego Górnika. Gnieźnianie zajmujący przed tym spotkaniem trzecie miejsce w ligowej tabeli  nie sprostali niżej notowanemu w rozgrywkach rywalowi przegrywając z nim zdecydowanie 3:6 do przerwy był wynik 3:1 dla gospodarzy. Bramki na swoim koncie w szeregach biało-niebieskich zapisali w pierwszej części meczu Jakub Hoffmann zdobywając gola w 20 minucie bezpośrednio z 20. metra z wykonywanego rzutu wolnego. W drugiej połowie na listę strzelców wśród gnieźnian wpisali się Jakub Goździński w 60 minucie wykorzystując błąd bramkarza gospodarzy oraz Oskar Wegnerski w 84 minucie, pokonując bramkarza Górnika Konin bezpośrednio z egzekwowanego rzutu wolnego z pod linii bocznej boiska. Gospodarze natomiast celnie do bramki gnieźnieńskiej trafiali  w pierwszej połowie w 2, 30 i 42 minucie  zaś w drugiej części meczu trzy kolejne gole zdobyli w 57, 63 i 91 minucie. 
 
Skład juniora starszego Mieszka Gniezno: Jakub Połatyński, Piotr Kaźmierczak, Patryk Dudek, Adrian Franczak, Adrian Kiełpiński, Adam Kowalski (46’ Mateusz Rożek) Adrian Krupka (72’ Miłosz Walkowiak), Jakub Hoffmann, Oskar Wegnerski, Maksymilian Sikorski (78’ Filip Sowiński), Jędrzej Adamski (46’ Jakub Goździński) 
 
Kolejne spotkanie mistrzowskie zespół juniora starszego Mieszka Gniezno, rozegra w sobotę 16 września na własnym trenie podejmując o godzinie 11.00 zespół Centry 1946 Ostrów Wielkopolski.
 
Roman Strugalski/foto archiwum SportGniezno.pl 
 
  
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,konin-nie-zostal-zdobyty.html