KopCup.pl i Materiały Budowlane Andrzejewski w walce o mistrzostwo LW Gniezno!

2018-05-29

W sobotę 26 maja na Orliku mieszczącym się przy ulicy Wrzesińskiej, została rozegrana dziewiąta kolejka w ramach Wielkopolskiej Ligi Gniezno w rundzie wiosennej.

Przedostatnia kolejkę Ligi Wielkopolskiej w Gnieźnie rozpoczęliśmy od szlagieru kolejki w którym KopCup.pl podejmował Husarię Auto Format. Dla obu drużyn był to arcyważny mecz. Z wysokiego C rozpoczęli go piłkarze KopCupu i po 12 minutach gry było 4:0. W drugiej połowie Husaria robiła co mogła jednak to było za mało na świetnie dysponowanych piłkarzy KopCup.pl którzy nie zamierzali poprzestać na czterech golach. Dołożyli jeszcze pięć kolejnych goli na trzy trafienia Husarii co dało KopCupowi pewne zwycięstwo w hicie kolejki 9:3.

W drugim spotkaniu Ann-Just podejmował Materiały Budowlane Andrzejewski. Było to spotkanie również obyć albo nie być w walce o mistrza. Spotkanie potoczyło się po myśli MBA, dzięki trafieniom Pawłowskiego, Klechamera oraz Kwiatkowskiego MBA prowadziło 3:0. W pierwszej odsłonie Ann-Just postawił wszystko na jedną kartę i wycofując bramkarza zwiększył swoją ofensywę. Dało to efekt w postaci jednego gola ale zawodnicy z Wrześni wykorzystali osłabioną ofensywę i zdobyciu dwóch goli sędzia zakończył pierwszą połowę. W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił MBA realizowali założone cele, a Ann-Just starał się nawiązać kontakt z rywalem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:3 co daję bardzo dobrą sytuację wyjściową przed ostatnią kolejką.

Pojedynek Syljaru Symix z Bovelli Bedding zakończył się zwycięstwem Syljaru w wyniku walkowera.

Ostatni zaplanowany mecz LW Gniezno to spotkanie w ramach grupy o miejsca 5-8. Fachobet Posadzki mierzył siły z Kosbrukiem Mikitow. Od początku mecz był bardzo wyrównany, oglądaliśmy gol za gol do póki nie nadeszła chwila słabości w szeregach Kosbruku. Skrzętnie wykorzystał ją Fachobet strzelając cztery gole. Na koniec spotkania zawodnicy Kosbruku zebrali się jeszcze w sobie i starali się dogonić rywala jednak nie starczyło czasu a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:5.