Koszykarki TS Basket pokonały Kormorana

2019-02-10

W niedzielę 10 lutego koszykarki Towarzystwa Sportowego Basket Gniezno pokonały Kormorana Sieraków 101:33.

Wynik nie oddaje jednak tego co działo się na parkiecie. Koszykarki z Sierakowa, grając siłowo i momentami brutalnie, postawiły twarde warunki gnieźniankom. Po pierwszej kwarcie było 23:7. Na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 46:23 dla Gniezna.

W drugiej połowie zawodniczki z Pierwszej Stolicy już dominowały, ostatnie dziesięć minut wygrywając 23:4 i cały mecz 101:33. Niestety. ten wysiłek został okupiony licznymi stłuczeniami u gnieźnianek, który był spowodowany zadziwiającą tolerancją sędziów na ostrą grę Sierakowa.

Za tydzień koszykarki TS Basket Gniezno czeka wyjazdowy mecz w Ostrowie.