Koszykarze MKK przegrali z Treflem

2018-11-03

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezna nie zaliczą wyjazdu do Sopotu do udanych bowiem w rozgrywanym 3 listopada meczu II ligi przegrali z rezerwami Trefla Sopot w stosunku 76:89.

Co ciekawe, drużyna Sopotu przed meczem z gnieźnianami zajmowała ostatnie miejsce w tabeli II ligi.  Orły walczyły jednak do końca, co pokazała przede wszystkim trzecia kwarta, w której trwała intensywna i zacięta walka punkt za punkt. Czwarta kwarta, która rozpoczęła się remisem, ostatecznie skończyła się trzynastopunktową przewagą sopocian. Ostatecznie spotkanie  zakończyło  wynikiem 89:76 na korzyść Trefla.

Trefl II Sopot – Sklep Polski MKK Gniezno 89:76 (19:17, 21:17, 18:22, 31:20)

Punkty dla Trefl II Sopot: Wiktor Rajewicz -18, Benjamin Didier-Urbaniak – 17, Dominik Groth – 11, Błażej Kulikowski -9, Mateusz Zozuń – 9, Albert Siłkowski -8, Sebastian Rompa -6, Oskar Życzkowski -5, Michał Pawlak – 2, Sebastian Walda -2, Michał Lis -2.

Punkty dla Sklep Polski MKK Gniezno: Daniel Kotwasiński -22, Marek Sobkowiak -18, Michał szydłowski -1 5, Dariusz Wietrzyński – 14, Emil Rau – 4, Marcin Nowak – 3