Koszykarze MKK wygrali w Poznaniu z Biofarmem

2019-11-10

W sobotę, 9 listopada kolejny mecz ligowy rozegrali koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno, którzy pokonali w Poznaniu Biofarm Basket.

Koszykarze z Gniezna weszli w mecz bardzo dobrze budując kilkupunktową przewagę w pierwszej kwarcie. To jednak trochę  uśpiło MKK przed drugą odsłoną w której Biofarmza sprawą zbiórek w ataku i szybkiego atakuzniwelował przewagę. Na przerwę koszykarze MKK schodzili z sześciopunktowym prowadzeniem.

Gracze z Grodu Lecha wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy  poprawiając przede wszystkim grę na desce, co pozwoliło im zbudować bezpieczną przewagę której nie oddali już do końca spotkania.

Biofarm Basket II Poznań-Sklep Polski MKK Gniezno 69:88 (16:27, 28:23, 10:23, 15:15)

Punkty:
Biofarm Basket II Poznań: Ziółek 17,Krajewski 11, Kleszcz 9, Giżyński 6, Burzyński 6, Szajek 5, Munyama 5, Jakubiak 4, Jaroszewski 4, Krużyński 2, Maćkowiak, Grodzki.

Sklep Polski MKK Gniezno: Rau 22, Rutkowski 11,  Barański 10, Wietrzyński10, Kiełpiński  9, Dobrzycki 8, Leśniczak 6, Kotwasiński  5, Tyborowski  4, Sobkowiak 2, Nocek 1.