Kotwica Kórnik gromi Lechitę Kłecko

2013-10-26

Komplet jedenastu porażek w nowym sezonie 2013/2014, w rundzie jesiennej w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód mają na swoim koncie piłkarze Lechity Kłecko. Tym razem podopieczni Marka Iwińskiego, bez punktów wrócili w sobotę 26 października z Kórnika gdzie zostali rozgromieni przez miejscową Kotwicę, po dość słabym meczu w ich wykonaniu aż 7:0.

O kolejnej dotkliwej porażce zespołu Kłecka zadecydowała druga połowa meczu gdzie zespół Lechity stracił po błędach w grze defensywnej  aż sześć goli. Pierwsza połowa zakończyła się  tylko jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, chociaż mogli oni prowadzić po niej co najmniej pięcioma golami. Zespół z Kłecka od ich utraty oraz następnych uratował wyśmienicie dysponowany tego dnia bramkarz Lechity – Michał Kaczor, dzięki któremu zespół z Kłecka  przegrał sobotni mecz zaledwie siedmioma golami. Po tej porażce drużyna z Kłecka nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z zerowym dorobkiem punktowym

W najbliższą sobotę 2 listopada drużynę z Kłecka czeka ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej nowego sezonu 2013/2014 przed własną publicznością kiedy to Lechita podejmować będzie zespół Wełny Rogoźno. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 14.00.