KS Gniezno przegrywa w sparingu z M40.pl Poznań

2014-09-18

Drużyna KS Gniezno, przygotowująca się do rozgrywek I ligi futsalu, w środę 17 września w ramach zajęć treningowych rozegrała w gnieźnieńskiej hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego, swoje drugie spotkanie kontrolne.

Przeciwnikiem biało-czerwonych była drużyna występująca na co dzień w lidze środowiskowej M40.pl z Poznania. Spotkaniu, które rozegrane zostało 2x30 minut bez czasu zatrzymywanego zakończyło się porażką KS Gniezno w stosunku 2:4 mimo że biało-czerwoni do przerwy remisowali z swoim rywalem 1:1. Pierwsi na prowadzenie 1:0 w meczu kontrolnym wyszli gnieźnianie a było to w 7 minucie. Autorem bramki okazał się w szeregach biało-czerwonych Oskar Stankowia, który wykorzystał dograną futbolówkę od Pawła Kaźmierczaka. Podopieczni Michała Wasielewskiego, z prowadzenia cieszyli się aż do 21 minuty, wtedy to goście doprowadzili do stanu 1:1 po golu zdobytym przez Przemysława Marciniaka. Po stracie gola gnieźnianie mieli kilka jeszcze dogodnych sytuacji do zdobycia drugiej bramki jednakże ta sztuka im się nie udała i pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem remisowym. Po zmianie stron zaraz na początku drugiej połowy meczu w 32 minucie, gnieźnianie po raz drugi wyszli na prowadzenie 2:1. Bramkę dla KS Gniezno, ponownie na swoim koncie zapisał zdobywca pierwszego gola Oskar Stankowiak. I kiedy wydawało się że zdobycie kolejnych bramek w wykonaniu gnieźnian to kwestia czasu. O dziwo z dobrej strony zaprezentowali się piłkarze M40.pl z Poznania, który zdobyli trzy kolejne gole, którymi ustalili końcowy wynik na swoją korzyść 4:2. Najpierw w 49 minucie do ponownego remisu 2:2 w meczu doprowadził Bartosz Burzyński. Zaraz po wznowieniu gry goście wyszli na prowadzenie 3:2, po kolejnej bramce autorstwa Bartosza Burzyńskego. Ostatni gol dla poznaniaków został zdobyty w 55 minucie a bramkę na swoim koncie w zespole z Poznania zapisał Grzegorz Urbański.

Skład KS Gniezno: Michał Wasielewski, Patryk Zajkowski, Adam Heliasz, Paweł Kaźmierczak, Marcin Gresser, Oskar Stankowiak, Mikołaj Bereźnicki, Bartosz Banasik.