Kuba Kowalski Wicemistrzem Polski w kategorii młodzików w triathlonie - Gołuchów 2015 !!!

2015-06-08

Kolejny udany start triathlonistów z GTT Diament Maciejka GOSiR Gniezno. Także i tym razem w rywalizacji o tytuł najlepszego młodzika w kraju - walka była bardzo wyrównana i o końcowym sukcesie decydowały dosłownie ostatnie metry. Kuba Kowalski do samej mety dzielnie walczył o tytuł niestety minimalnie uległ na przysłowiowej "kresce": Dominikowi Dańkowskiemu z Wrocławia reprezentującemu klub z Koła.

W kategorii dziewcząt nasza zawodniczka AGATA ZACHWIEJA minimalnie przegrała rywalizację o podium plasując się na dobrej 4 pozycji !!!
Dobre lokaty zajęli także inni nasi zawodnicy: Bąkowska Izabela była 7, Jakubiak Aleksandra 8, Zaporowska Anna 9 Kasprzyk Kamil Również 9, Kaźmierczak Zuzanna 11 Natomiast Herwart Jeremi 14.

Prócz Mistrzostw Polski w Gołuchowie odbyło się również Grand Prix Polski w Super Sprincie - i tak wśród 18-latków Kobyłecki Łukasz zajął 1 miejsce, Szuba Eryk był 2 a Mikołajczak Karol 5. Świetnie wśród kobiet (k18) zaprezentowała się Lewandowska Alicja, która była 2.

Zacięcie walczyli także 16-latkowie: Masłowska Olga była bezkonkurencyjna i wygrała swoją kategorię, Zabiszak Paulina uplasowała się tuż za podium zajmując 4 lokatę, Pietruszewska Martyna była 5, Ratajczak Magdalena 7, Masłowska Bogna 10 natomiast Pieczyńska Zuzanna 12.

Wśród chłopców Zabiszak Piotr był 2, Kasprzyk Filip 5, Strzyżewski Szymon 9, Matusz Maciej 11 A Baranowski Norbert 13.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy by kolejne starty w sezonie sprawiły Wam mnóstwo radości i prawdziwej, sportowej satysfakcji.