Lechita Kłecko pokonuje zdecydowanie be klasowca

2018-03-12

Zespół Lechity Kłecko w ramach przygotowań do rundy rewanżowej w poznańskiej klasie A grupy 1 w niedzielę 11 marca rozegrali czwarte spotkanie kontrolne.

Kłecczanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą w Gnieźnie przy ulicy Strumykowej podejmowali zespół UKS Lider Szczytniki występujący w poznańskiej klasie B grupie 1. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu Lechity Kłecko, którzy rozgromili swojego rywala aż 12:1. Co do samego pojedynku to mecz bez większej historii, piłkarze Lechity prowadzili do przerwy 3:0, natomiast w drugiej połowie rozstrzelał się najlepszy strzelec  drużyny z Kłecka  Kacper Serwatka. Lechici mogli wygrać jeszcze bardziej okazale, ale w kilku przypadkach zabrakło im skuteczności. Lidera stać było tylko na honorowe trafienie z zrzutu karnego. Kolejnym rywalem kłecczan będzie bardziej wymagający przeciwnik. 17 marca na własnym stadionie zmierzą się z Zjednoczonymi Trzemeszno.

Bramki dla Lechity Kłecko zdobyli: Kacper Serwatka x7, Rafał Walczak,
Piotr Saskowski, Bartosz Wiśniewski, Mikołaj Woźniak, Kacper Bodzieszyk po 1 golu.

Skład Lechita: D. Wojciechowski (46' Karol Kopeć) - M. Kriger (61' K. Woźniak), R. Olszewski, S. Grzechowiak (58' K. Mroczek), M. Kaczor (67' M. Kędziora), P. Saskowski (58' M. Woźniak), R. Walczak (67' K. Bodzieszyk), B. Wiśniewski (58' M. Mikołajczyk), H. Andrzejewski, J. Wiśniewski - K. Serwatka

Źródło – Lechita Kłecko/ foto Roman Strugalski - Szersza relacja fotograficzna z tego meczu - TUTAJ