Lechita Kłecko remisuje w meczu wyjazdowym z GLKS Wysoką

2020-09-21

Remisem 1:1 a co za tym idzie podziałem punktów w ligowej tabeli zakończyło się wyjazdowe spotkanie 20 września,w ramach ósmej kolejki wielkopolskiej V Red Box grupy 1 Lechity Kłecko z GLKS Wysoką.

Po pierwszej połowie w Wysokiej był bezbramkowy remis. Więcej sytuacji strzeleckich w tej części gry mieli piłkarze Lechity Kłecko, ale dobrze w bramce gospodarzy spisuję ich golkiper Wysokiej. Obie bramki w niedzielnym meczu zostały dopiero zdobyte w drugiej części spotkania. Najpierw w 75 minucie bramkę dającą prowadzenie Lechity Kłecko zdobył z podyktowanego rzutu karnego Yurii Zarchuk po wcześniejszym faulu na Kacperze Serwatce. Kłecczanie z prowadzenia jednak cieszyli się zaledwie sześć minut. W 81 minucie bowiem był remis 1:1 dla GLKS Wysokiej. Gola dającego remis gospodarzom zdobył z podyktowanego rzutu karnego Adrian Jagiełka. I mimo doliczonego czasu gry wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem i podziałem punktów w ligowej tabeli przez oba zespoły.

Teraz zespół z Kłecka, czekają pierwsze derby powiatu gnieźnieńskiego w nowym sezonie. W sobotę o godzinie 16.00 podopieczni Piotra Kubalewkiego zmierza się u siebie z ekipą Czarnych Czerniejewo.

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Bartosz Łuczak, Nikodem Mirek, Yurii Zarchuk, Joachim Andrzejczak, Adrian Guzik (84' Krystian Olszewski), Kamil Janas, Michał Kaczor, Sławomir Kasprzak (73' Rafał Walczak), Krzysztof Kubalewski, Kacper Serwatka (89' Kacper Bodzieszyk)