Lechita Kłecko remisuje w sparingu z juniorem starszym Mieszka

2018-08-05

W sobotę 4 sierpnia zespół Lechity Kłecko, występujący na co dzień w rozgrywkach poznańskiej klasy A grupy 1 w ramach przygotowań do nowego sezonu 2018/2019 podejmował w meczu kontrolnym zespół juniora starszego Mieszka Gniezno przygotowującego się do zmagań w pierwszej lidze wojewódzkiej A1 juniora.

W zakończonym sobotnim meczu towarzyskim zespół Lechity Kłecko zremisował z drużyną zaplecza pierwszego zespołu Mieszka Gniezno 2:2 mimo że do przerwy prowadził 1:0. Bramkę dla kłecczan w pierwszej połowie zapisał na swoim koncie w 18 minucie Sławomir Kasprzak. O remisie w sobotnim meczu kontrolnym pomiędzy obiema drużynami zadecydowała druga część spotkania. Mimo że w 51 minucie zespół Lechity Kłecko za sprawą zdobytej bramki przez Damiana Wiśniewskiego podwyższył swoje prowadzenie na 2:0. To po tym golu już tylko bramki  zdobywali zawodnicy zaplecza pierwszej drużyny Mieszka Gniezno. W 61 minucie gola kontaktowego zapisał na swoim koncie Szymon Klimacki, którego obsłużył po indywidualnej akcji prawą stroną boiska Jakub Goździński mijając czterech graczy Lechity. W tym momencie Lechita prowadził już tylko 2:1. Wynik końcowy meczu został ustalony w 86 minucie. Do remisu 2:2 w szeregach juniora starszego Mieszka Gniezno, pokonując bramkarza Lechity doprowadził po wykonywanym stałym fragmencie gry przez Maksymiliana Sikorskiego uderzeniem piłki z głowy Jakub Goździński.

Skład  juniora starszego Mieszka Gniezno: Jakub Woźniak, Alan Ciszak, Piotr Kaźmierczak, Miłosz Walkowiak, Maksymilian Sikorski, Albert Gąsiorowski, Mateusz Rożek, Hubert Waleriańczyk, Bartosz Goździński, Patryk Różycki, Jakub Goździński. Rezerwowi: Adam Kowalski, Szymon Klimacki, Michał Nowicki, Maciej Fawron, Mikołaj Pluciński.