Lechita Kłecko w dwóch meczach bez punktów!

2021-05-23

Seniorzy Lechity Kłecko, nie zaliczą do udanego minionego tygodnia w rozgrywkach wielkopolskiej V lidze Red Box grupie 1. Podopieczni Piotra Kubalewskiego w przeciągu minionego tygodnia rozegrali dwa spotkania mistrzowskie oba przegrywając.

Po środowej porażce 19 maja kłecczan w meczu wyjazdowym w zaległym spotkaniu 21 kolejki ligowej z ekipa Zamku Gołańcz w stosunku 5:2. Drugiej porażki w przeciągu trzech dni podopieczni Piotra Kubalewskiego, doświadczyli w sobotę 22 maja kiedy to podejmując w ramach 29 kolejki ligowej ulegli na własnym boisku zespołowi 1922 Lechii Kostrzyn w stosunku 1:0 mimo bezbramkowego remisu do przerwy. O tym że kłacczanie z placu gry w sobotnie popołudnie będą schodzili pokonani zadecydowała druga połowa spotkania a właściwie jego końcówka. Gola dającego gościom z Kostrzyna, pełną pule punktów zdobył w 71 minucie Kamil Kubiak. A że do końca obu zespołom nie udało się zdobyć bramek tym samym mecz zakończył się zwyciestwem1922 Lechii Kostrzyn w stosunku 1:0.

W nadchodzącym tygodniu podobnie jak w poprzednim zespół Lechity Kłecko, czeka ponowny maraton piłkarski. W środę 26 maja bowiem zespół z Kłecka rozegra zaległy mecz z 22 kolejki, który miał się odbyć pierwotnie w dniu 10 kwietnia  lecz został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego przeciwnikiem podopiecznych Piotra Kubalewskiego będzie ekipa Błękitnych Wronki. Do meczu dojdzie w Kłecku o godzinie 18.00. Trzy dni później kłecczanie w dniu 29 maja udadzą się do Skoków gdzie w ramach 30 kolejki ligowej o godzinie 16.00 podejmowani będą przez zespół miejscowej Wełny.

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Damian Wiśniewski, Kamil Janas, Kacper Bodzieszyk (55' Bartosz Wiśniewski), Sławomir Kasprzak, Paweł Kadłubowicz, Joachim Andrzejczak (65' Rafał Walczak), Nikodem Mirek (75' Bartosz Wiśniewski), Bartosz Łuczak, Yurii Zarchuk, Dominik Jabkiewicz