Lechita Kłecko z Lubonia wrócił bez punktów

2018-05-20

Piłkarze Lechity Kłecko, nie zaliczą do udanej 22 kolejki ligowej poznańskiej klasy A grupy 1 podobnie jak dwóch poprzednich, w których nie zdobyli punktów przegrywając swoje mecze ligowe.

Trzecią porażkę z rzędu kłecczanie na swoim koncie zapisali w sobotę 19 maja w Luboniu gdzie ulegli oni miejscowej Stelli w stosunku 2:0. Mimo dobrej pierwszej połowy w wykonaniu Lechity Kłecko co w końcowym obrachunku okazało się za mało, aby przywieźć punkty ze sobotniego wyjazdowego spotkania. I kilku stworzonych sytuacji strzeleckich w pierwszej części spotkania, w których brylował w ekipie kłecczan Michał Kaczor, który trzykrotnie strzałami głową próbował zaskoczyć dobrze spisującego się w bramce golkipera gospodarzy. Stella wyszła na prowadzenie 1:0 po kontrze w 41. minucie. Druga bramka dla gospodarzy, którą to ustalili końcowy wynik meczu na 2:0 padła już w drugiej połowie w 88 minucie po podyktowanym rzucie karnym. Lechita Kłecko po tej porażce plasuje się w ligowej tabeli na 8 miejscu z zdobytymi w 22 meczach 25 punktami.