Lider Swarzędz odprawiony z kwitkiem do domu

2015-03-29

Podopieczni Jacka Moszczyńskiego, drużyna orlików Mieszko Gniezno występująca w poznańskiej lidze okręgowej E1 grupie 2 bardzo udanie zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2014/2015.

W sobotę 28 marca młodzi piłkarze z grodu Lecha, podejmowali na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Wrzesińskiej zespół Lidera Swarzędz. Podopieczni Jacka Moszczyńskiego okazali się bardzo niegościnnym zespołem pokonując swoich rówieśników z Swarzędza aż 8:0. O tak okazałym zwycięstwie drużyny Mieszko Gniezno, zadecydowała pierwsze połowa meczu, po której to prowadzili z swoim rywalem 5:0. W tej części meczu, który trwa 2x25 minut dwukrotnie bramkarza z Swarzędza pokonał Krystian Grzeszczak, a po razie uczynili to Emil Tomaszewski, Aleksander Antczak i Kacper Andrzejczak. Po zmianie stron gospodarze sobotniego meczu dorzucili jeszcze trzy następne gole autorami, których byli między innymi Kacper Andrzejczak, Mateusz Szuber oraz Jan Berlik. Ostatecznie spotkanie, które od początku do końca przebiegało pod kontrolą młodych gnieźnian zakończyło się ich zasłużonym zwycięstwem w stosunku 8;0.

Skład orlików występujących w poznańskiej okręgówce E 1grupie 2:Jacek Stachowiak, Adrian Tymosz, Jan Berlik, Krystian Grzeszczak, Kacper Andrzejczak, Emil Tomaszewski, Patryk Kluczyński – Mikołaj Menz, mateusz Ratajczak, Mikołaj Wójcik, Aleksander Antczak, Mateusz Szubert, Daniel Pasternika. Trenerem jest Jacek Moszczyński

Następny mecz zespól Mieszka Gniezno rozegra 11 kwietnia kiedy to będzie podejmowany o godzinie 10.00 przez Gniewko Gniezno.