Lider Szczytniki Czerniejewskie przegrywa z Uchorowem

2018-09-16

Nie udało się drużynie Lidera Szczytnik Czerniejewskich, zapisać na swoim koncie trzeciej wygranej z rzędu w rozgrywkach poznańskiej klasy B grupy 1 trwającego sezonu 2018/2019.

W sobotę 15 września w Żydowie gdzie swoje mistrzowskie mecze rozgrywa drużyna Lidera Szczytnik Czerniejewskich podopieczni Ireneusza Furmaniaka podejmowali  w ramach piątej kolei ligowej zespół KS Uchorowa. Spotkanie zakończyło się tym razem porażką zespołu z Szczytnik Czerniejewskich w stosunku 1:3. Tym samy podopiecznym Ireneusza Furmaniaka, nie udało się wywalczenia trzeciego zwycięstwa z rzędu. Gości na prowadzenie 1:0 tuż przed zejściem do szatni przez zakończeniem pierwszej części meczu wprowadził zdobytą bramką w 44 minucie Krystian Kołodziejski. Po przerwie w 68 minucie padła druga bramka dla Uchorowa, autorem której okazał się Tomasz Prusak i było już 2:0 dla gości. Nie upłynęły cztery minuty a zespół z Uchorowa prowadził 3:0 po golu zdobytym przez Mariusza Klicha. Zespół z Szczytnik Czerniejewskich na trzy stracone bramki zdołał odpowiedzieć jedynie jednym celnym trafieniem do bramki gości. W 90 minucie gola honorowego na swoim koncie w zespole Lidera zapisał Dominika Jabkiewicz i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 dla zespołu KS Uchorowo.

Skład Lidera Szczytniki Czerniejewskie: Łukasz Krukowski, Marcin Rozum, Jacek Sadecki (46' Szymon Filipczak), Mikołaj Bartkowiak (46' Patryk Majorczyk), Bartłomiej Borkowicz, Patryk Cichowicz (73' Sławomir Stefaniak), Damian Domaszewski (77' Przemysław Jacek), Piotr Grześkowiak, Dominik Jabkiewicz, Dominik Kierzek, Marcin Piechocki (78' Przemysław Gronek)

Kolejny mecz Lidera Szczytnik Czerniejewskich:

KS Strzeszyn (Poznań)  - Lider Szczytniki Czerniejewskie  23 września, godz. 18:00