Mateusz Roszak zagra w Mieszku

2018-07-09

Działacze gnieźnieńskiego Mieszka sfinalizowali drugi letni transfer. Tym razem z klubem z ulicy Strumykowej związał się Mateusz Roszak (na zdjęciu przy piłce).

Mateusz Roszak ma 30 lat i w minionym sezonie reprezentował barwy trzecioligowej Polonii Środa Wlkp. w której wystąpił w 29 meczach. Ponadto w swojej dotychczasowej przygodzie piłkarskiej Roszak reprezentował barwy Lechii Kostrzyn, której jest wychowankiem, Lecha Poznań, Olimpii Elbląg, Tura Turek, Calisii Calisz i Pelikana Niechanowo. Na boiskach II ligi nowy zawodnik Mieszka rozegrał w sumie 75, a w III lidze 132 spotkania. 
 
Mateusz Roszak to zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika, a kibice z Grodu Lecha mogą go pamiętać z finału Pucharu Polski w strefie poznańskiej kiedy to zagrał cały mecz w barwach średzkiej ekipy przeciwko biało-niebieskim. Z naszym klubem popularny "Max" związał się na rok. 
 
Dobrą informacją jest także fakt, że umowę z naszym klubem przedłużył Adam Konieczny. To piętnasty zawodnik z ubiegło sezonowej kadry, który zdecydował się na kontynuowanie gry w biało-niebieskich barwach.
 
Mieszko Gniezno/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,mateusz-roszak-zagra-w-mieszku.html