Meblorz Swarzędz do zera wygrywa z Pelikanem Niechanowo

2021-09-12

Drugiej porażki w czwartym spotkaniu mistrzowskim wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 2 trwającego sezonu 2021/2022 odnotowali piłkarze drużyny seniorów Pelikana Niechanowo.

W sobotę 11 września podopieczni Andrzeja Stefańskiego udali się na swój kolejny mecz ligowy do Gruszczyna gdzie byli podejmowani przez zespół Meblorza Swarzędz. Niechanowianie sobotniej potyczki piłkarskiej nie zaliczą do udanej gdyż ulegli zespołowi Meblorza Swarzędz w stosunku 3:0. Wszystkie trzy gole dla gospodarzy sobotniego spotkania padły w drugiej części gdyż pierwsza połowa, która miała dość wyrównany przebieg zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Miejscowi na prowadzenie 1:0 wyszli w 49 minucie gry po golu zdobytym przez Patryka Niemczewskiego. Nie upłynęła minuta a gospodarze zaaplikowali drugiego gola Pelikanowi Niechanowo. Tym razem prowadzenia Meblorza Swarzędz w 50 minucie podwyższył Łukasz Goiński. Wynik spotkania został ustalony w 75 minucie, kiedy to trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Sobkowiak. I mimo że Pelikan Niechanowo, starał się zmienić niekorzystny dla siebie rezultat tej potyczki piłkarskiej. Do końca wynik nie uległ już zmianie i Meblorz Swarzędz wygrał sobotnie spotkanie 3:0.

A już za tydzień drużynie Pelikana Niechanowo, przyjdzie zawalczyć o kolejne punkty mistrzowskie w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 2. W sobotę 18 wrzenia podopieczni Andrzeja Stefańskiego zmierzą się u siebie z Piastem Kobylnica. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 16.00.

Skład Pelikana Niechanowo: Mikołaj Słomczewski, Maciej Białas, Andrzej Stefański (88' Krystian Grzeszczak), Dawid Połatyński, Dawid Kustra, Filip Kruczyński, Patryk Jarzyński, Mikołaj Danielewicz, Przemysław Janicki, Artem Zakharov (65' Hubert Świątnicki), Tobiasz Garstka

Roman Strugalski/ foto archiwum SportGniezno.pl
 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,meblorz-swarzedz-do-zera-wygrywa-z-pelikanem-niechanowo.html