Mecz Kontrolny: Pelikan Niechanowo - WKS Owieczki 1-2 (0-2)

2016-08-13

W środę 10 sierpnia zespół z Owieczek udał się na mecz kontrolny do Niechanowa, by zmierzyć się z miejscowym Pelikanem Niechanowo.

Po dość wyrównanym przebiegu gry lepsi okazali się zawodnicy z Owieczek występujący na co dzień w rozgrywkach Amatorskiej Gminnej Lidze Piłki Nożnej Pobiedziska pokonując Pelikana 2-1.
"Nowa" drużyna z Niechanowa mimo ze trenują ze sobą zaledwie kilka tygodni pokazała że są na dobrej drodze by powalczyć o jak najlepsza lokatę w poznańskiej klasie okręgowej.

Wracając do meczu, każda z drużyn szła cios za ciosem, lecz drużyna z Owieczek, była bardziej skuteczna czego w wyniku zobaczyliśmy dwie bramki w pierwszej połowie.
Pierwsza bramkę w tym meczu strzelił Adrian Sosna, który pewnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy Daniela Capaje.
Drugą bramkę dla Owieczek strzelił Damian Krawczyk po indywidualnej akcji.
Gdy w pierwszej połowie zespół z Owieczek prezentował się minimalnie lepiej to w drugiej części gry z minuty na minutę było widać zmęczenie gości, którzy przyjechali w niepełnym składzie, natomiast drużyna z Niechanowa do spotkania przystąpiła w 27 osobowej kadrze.
Ostatnie minuty spotkania zdecydowanie należały do gospodarzy czego wynikiem była jedna bramka strzelona po błędzie bramkarza z Owieczek.
Drużynie z Niechanowa życzymy jak najlepszej postawy w lidze.

Na kolejny sparing zespół z Owieczek uda się do Żydowa by zmierzyć się z lokalną drużyną, początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.00 w poniedziałek 15 czerwca.