Mecz z Kotwicą Kórnik nie będzie meczem Pucharowym lecz sparingowym

2020-07-11

Zespół seniorów Mieszka Gniezno w sobotę 11 lipca w Kórniku w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego miał rozegrać spotkanie z tamtejszą ekipa Kotwicy.

Jak informują władze Klubu z ulicy Strumykowej 8, na oficjalnej stronie facebooka do spotkania pucharowego jednak nie dojdzie. W oficjalnym komunikacie zamieszczonym na Klubowym faceboku możemy przeczytać dlaczego do sobotniego meczu pucharowego nie dojdzie a w zamian niego zostanie rozegrane spotkanie sparingowe:

,,MKS Mieszko Gniezno, będąc w fazie reorganizacji drużyny poprzez wdrażanie młodych piłkarzy, a zwłaszcza wychowanków, zgodnie z regulaminem rozgrywek nie może zgłosić zespołu na tym szczeblu zmagań pucharowych, stanowiących kontynuację sezonu 2019/2020. W związku z regulaminem nasi sobotni rywale automatycznie awansują do kolejnej rundy rozgrywek.

Spotkanie jednak się odbędzie jako mecz sparingowy, na który zapraszamy. Początek o godzinie 17.00 w Kórniku.

Mając świadomość zawiłości regulaminu Mieszko Gniezno musi skupić się na rozgrywkach ligowych w nadchodzącym sezonie.

Ostatni sparing z Pomorzaninem Toruń pokazał iż w "młodym Miechu" drzemie duży  potencjał”.


Takie jest oficjalne stanowisko władz Mieszka Gniezno, na temat dlaczego do sobotniego spotkania w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego nie dojdzie w Kórniku.

 

Roman Strugalski

 

 

 

 

Zapoznaj się z ofertą: http://bs.gniezno.pl/kredyt-gotowkowy-ekologia/

 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,mecz-z-kotwica-kornik-nie-bedzie-meczem-pucharowym-lecz-sparingowym.html