Mecz z ROW Rybnik – dopingu na trybunach

2018-06-11

Ruszyła stacjonarna sprzedaż biletów na mecz z ROW Rybnik. Spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej w piątek 15 czerwca o godzinie 17.30.

W pierwszym meczu obu zespołów, na torze w Rybniku, lepsi okazali się gospodarze, który zdecydowanie wygrali z Car Gwarant Startem Gniezno 68:22. Obecnie drużyna ROW-u jest druga w tabeli Nice 1LŻ, a gnieźnianie plasują się oczko niżej, na pozycji trzeciej. Zespoły mają po 10 punktów na koncie.
 
Bilety na mecz Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik są do nabycia w następujących punktach:
- sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 oraz Chrobrego 7A
- sekretariat GTM Start Gniezno – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29
- Kino Helios – Galeria Gniezno
- Solarium Best – Września, ul. Kościuszki 55
- Galeria Karuzela Września – (punkt United Chicken)
 
Sprzedaż odbywa się ponadto cały czas w Internecie, na stronie http://bilety.startgniezno.com – zakupionej tą drogą wejściówki nie trzeba drukować. Otrzymany na skrzynkę e-mail QR Kod wystarczy okazać na ekranie swojego smartfona w momencie wejścia na stadion przy ul. Wrzesińskiej.
 
Ceny biletów:
– trybuna kryta – 45 zł,
– normalny – 30 zł,
– ulgowy – 20 zł,
– dziecięcy – 10 zł
 
Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.
Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą tylko w dniu meczu - w kasach przy stadionie oraz na stoisku z pamiątkami przy budynku szkółki żużlowej GTM Start.
 
Sponsorem meczu jest firma ZELKA Sp. z o.o. - prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Więcej informacji: www.zelka.pl
 
GTM Start Gniezno
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,mecz-z-row-rybnik-dopingu-na-trybunach.html