Mecze młodzików młodszych Mieszka Gniezno

2015-04-28

W piątek 24 kwietnia grupa młodzików młodszych Mieszka rywalizująca w grupie mistrzowskiej zmierzyła się z drużyną UKS Śrem.

Gospodarze tego pojedynku nie dali szans młodym gnieźnianom pokonując ich aż 9:0. Jednak pierwsza połowa pokazała, że drużyna Mieszka może grać z każdym jak równy z równym stwarzając kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Wynik pierwszej połowy zakończył się skromnym prowadzeniem UKS Śrem 2:0, a dogodnych sytuacji strzeleckich nie wykorzystali między innymi Stasiu Zbierski, Maksym Grzeszczak, Jakub Poterski.

UKS Śrem - MIESZKO Gniezno 9:0 /2:0/

Skład Mieszka: Hubert Gruszecki, Albert Kurowski, Wiktor Gromadzki, Kamil Gierałka, Mateusz Stelmaszyk, Stanisław Zbierski, Piotr Krupa, Jakub Poterski, Maksym Grzeszczak, Patryk Rembowicz, Mikołaj Garstka, Oliwier Eggebrecht.

Kolejnym przeciwnikiem gnieźnian będzie zespół Warty Poznań, mecz odbędzie się w Poznaniu 1 maja o godzinie 12:00.

W sobotnie popołudnie 25 kwietnia natomiast drugi zespół gnieźnieńskiego Mieszka z rocznika 2003 gościł  na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą  mieszczącym się przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie drużynę z Murowanej Gośliny. Niestety zespół gospodarzy uległ minimalnie drużynie przyjezdnej 3:2, bezbramkowo remisując do przerwy.

MIESZKO II Gniezno - CONCORD Murowana Goślina 2:3 /0:0/

Skład Mieszka: Hubert Gruszecki, Patryk Rembowicz, Adrian Matelski, Nikodem Frączak, Marcel Światłowski, Jakub Zioła, Mikołaj Garstka, Jakub Sulej, Kacper Bubacz, Aleks Kubiak, Paweł Pakuła.