Medal zawodniczki Inochi Gniezno podczas Central Poland Open Grand Prix Karate WKF

2017-05-29

W bardzo prestiżowej imprezie - Central Poland Open Grand Prix Karate WKF w Pleszewie 27maja uczestniczyli również zawodnicy Inochi Gniezno.

Wśród ponad 400 zawodników międzynarodowej obsady (10 państw) w konkurencji kata startowali: Bernadetta Kuleczka, Filip Owczarzak i Mikołaj Owczarzak.
Bernadetta Kuleczka wygrała wszystkie walki (każdą 5:0) oprócz ostatniej o wejście do finału i ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal. To bardzo duży sukces przy tak silnie obsadzonej kategorii. Chłopcy startując w swojej kategorii mimo wysokiego poziomu prezentowanych kata uplasowali się poza strefą medalową.

Sam start w tak dużych zawodach był jednak okazją do poznania zawodników z różnych krajów i możliwością porównania ich umiejętności z naszymi. Trenujemy dalej i czekamy na kolejne tak dobre wyniki.