Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa B Pleszew 2014

2014-06-20

W sobotę 7 czerwca reprezentacja Gnieźnieńskiego Klubu Karate-do Yoshitaka dojo w składzie Filip i Mikołaj Owczarzak,Andrzej Rożak ,Dorota Suborska, Mikołaj Koszela wzięła udział jednocześnie w dwóch imprezach Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefy B oraz Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF w Pleszewie.

Od rana rozegrane zostały konkurencje MMM w których startowało 3 naszych podopiecznych z GKK w roczniku 2001 gdzie mamy bardzo silną obsadę zawodników z wielkopolski.

Jednak w konkurencji kata po bardzo dobrych startach wywalczone zostały dwa medale srebro -Mikołaj Owczarzak, brąz - Filip Owczarzak oraz czwarte miejsce Andrzeja Rożaka gdzie złoto w tej kategorii zdobył zawodnik najlepszego klubu w Wielkopolsce  Bushido-Bydgoszcz.

Po sprawnie prowadzonych konkurencjach MMM rozpoczęto OMW gdzie również wystartowali nasi dwaj pozostali zawodnicy Dorota Suborska i debiutant na turniejach Miokłaj Koszela wykonali dobrze swoje formy jednak odpadli w eliminacjach do finału.

Ponownie najciekawsze walki rozpoczęły się 12-13 latkach gdzie Filip i Mikołaj zdobyli  brązowe medale Andrzej ponownie czwarte miejsce.

W godzinach popołudniowych rozegrane zostały również zawody w kategorii masters Mistrzostwa Polski Masters PZK gdzie wystartował trener  Gkk Adam Skrzypczak tym razem bez medalu nie dostał się do finału jednak wszystkie trzy imprezy wspominać będziemy bardzo dobrze podkreśla trener Gnieźnieńskiego Klubu.