Mieścisko remisuje z Wełnianką Kiszkowo

2014-08-03

W niedzielę 3 sierpnia zespół Wełniaki Kiszkowo, rozegrał swoje czwarte spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu 2014/2015 w rozgrywkach poznańskiej klasy B grupy 1. Przeciwnikiem zespołu z Kiszkowa była drużyna z Mieściska.

Spotkanie po dość wyrównanym jego przebiegu w wykonaniu obu drużyn zakończyło się remisem 2:2. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobyli gospodarze obejmując prowadzenie w meczu 1:0 w 15 minucie po ewidentnych błędach w linii obrony Kiszkowa. Jeśli chodzi o sytuacje do zdobycia bramki kontaktowej przez zespół Wełniaki, to takowych podopieczni Piotra Wojnowskiego w pierwszych czterdziestu pięciu minutach nie mieli. Znacznie lepie drużyna z Kiszkowa, zaprezentował się od pierwszych minut drugiej części meczu. W 55 minucie kiszkowianie doprowadzili do stanu 1:1 a to za sprawą zdobytej bramki przez Łukasza Jałoszyńskiego, który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z 8 metra, po wcześniejszym dograni piłki w pole karne Mieściska w wykonaniu Roberta Babrakowskiego. W 60 minucie drużyna z Kiszkowa, powinna prowadzić w meczu jedną bramką. Niestety zmierzającą piłkę do pustej bramki Mieściska, po uderzeniu z 5-go metra przez Łukasza Jaroszyńskiego po wcześniejszym dograniu jej w pole karne przez Dawida Jeżewskiego, z linii bramkowej wybił jeden z zawodników gospodarzy.  Dziesięć minut później czyli w 70 minucie, to drużyna z Mieściska cieszyła się z zdobytego gola i ponownego prowadzenia w meczu 2:1. I kiedy wydawało się że takim wynikiem zakończy się  to spotkanie. W 75 minucie kiszkowianie po raz drugi doprowadzili do stanu 2:2 za sprawą  Łukasza Górnego, który bramkarza gospodarzy pokonał strzałem z 16-go metra umieszczając piłkę po długim rogu w jego bramce. Wynik meczu nie uległ zmianie już do samego końca i spotkanie pomiędzy Mieściskiem a Wełnianką Kiszkowo zakończyło się remisem 2:2.

Skład Wełnianki Kiszkowo: Przemysława Babiakowski, Arnold Sądej, Kamil Kupidura, Robert Babiakowski, Testowany 1, Maciej Zabierek, Łukasz Jałoszyński, Mateusz Krawczyk, Testowany 2, Karol Otuszewski, Testowany 3 – na zmiany wchodzili Sławomir Kasprzak, Dawid Jeżewski, Łukasz Górny, Piotr Talarczyk

Kolejny mecz kontrolny Wełnianka Kiszkowo, rozegra  na własnym terenie 10 sierpnia podejmując zespół z Karłowic.