Mieszko I Gniezno uległ Liderowi Swarzędz

2015-04-27

W dniu 25 kwietnia na boisku ORLIK przy ulicy Wrzesińskiej, kolejny mecz w poznańskiej lidze Orlik E2 gr. 2 rozegrali zawodnicy KS Mieszko I Gniezno, a przeciwnikiem był zespół Lidera Swarzędz.

Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem 4:2 zawodników Lidera . Pierwsza połowa obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych i była bardzo wyrównana. Zespół gości zdobył pierwszy bramkę ale w miarę upływu minut coraz groźniej atakowali zawodnicy Mieszka zdobywając w odstępie 1 minuty dwie bramki. Pierwsza z nich padła po składnej akcji całego zespołu dokładnym podaniu Dawida Jóźwiaka gola zdobył Tomek Światłowski. W następnej minucie tym razem Mikołaj Światłowski podał do Dawida Jóźwiaka, a ten bez problemu umieścił piłkę w bramce Lidera. Pomimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji zespół mieszka nie zdobył bramki. Goście zdobyli wyrównującego gola na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy.

Początek drugiej połowy należał do drużyny gości to oni już w 3 minucie zdobyli bramkę i było 3:2. Od tego momentu Mieszko przejęło inicjatywę lecz swojej przewagi nie potrafił udokumentować  zdobyciem bramek. Zawodnicy Lidera Swarzędz pod koniec drugiej połowie zdobyli jeszcze jedną bramkę. Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu jednak lepsi okazali się goście. Pomimo przegranej cały zespół zasłużył pochwałę.

KS Mieszko I Gniezno – Lider Swarzędz  2:4 (2:2)