Mieszko wraca do domu z Kalisza bez punktów

2019-09-07

Bardzo trudna przeprawa czekała w sobotni wieczór 7 września piłkarzy gnieźnieńskiego Mieszka. Podopieczni Mariusza Bekasa w ramach siódmej kolejki ligowej nowego sezonu walczyli o punkty w Kaliszu z liderującym w tabeli grupy 2 III ligi KKS-em 1925.

Spotkanie liderujących ze sobą drużyn przed tym meczem gdyż gnieźnianie w ligowej tabeli plasowali się na drugiej pozycji po dość zaciętym przebiegu zakończyło się skromnym zwycięstwem lidera grupy 2 III ligi drużyny KKS-u 1925 Kalisz w stosunku 1:0. Jedyna a zarazem zwycięska bramka dla kaliszan padła w 37 minucie. Autorem gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy okazał się w 37 minucie meczu Paweł Łydkowski. Tym samym zespół z Kalisza po sześciu zwycięstwach i jednym remisie nadal przewodzi w ligowej tabeli swojej grupy.

Szarsza relacja z tego meczu już niebawem….

Skład Mieszka Gniezno: Sławomir Janicki, Marcin Tomaszewski, Sebastian Golak, Adrian Kaliszan, Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański, Bartosz Kalupa, Hubert Kantorowski (70’ Łukasz Bogajewski), Radosław Mikołajczak (59’ Damian Pawlak), Łukasz Zagdański, Krzysztof Bartoszak.

A już w sobotę 14 września zespół Mieszka Gniezno, powalczy o kolejne punkty w rozgrywkach trzecioligowych. Tego dnia o godzinie 17.00 gnieźnianie podejmować będą na stadionie przy ulicy Strumykowej zespół KP Starogardu Gdańskiego.