Mimo prowadzenia po pierwszej połowie Mieszko przegrywa z Błękitnymi Stargard

2019-02-16

Kolejny meczu kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej III ligi grupy 2 sezonu 2018/2019, rozegrali w sobotę 16 lutego piłkarze Mieszka Gniezno.

Tego dnia lider trzeciej ligi grupy drugiej udał się na kolejny daleki mecz sparingowy do Stargardu, gdzie podejmowany był przez zespół Błękitnych występujący w rozgrywkach drugiej ligi. Mimo że podopieczni Jakuba Ostrowskiego, prowadzili z swoim rywalem po pierwszej połowie 1:0 po golu zdobytym przez Adama Koniecznego. To w końcowym obrachunku całego meczu gnieźnianie musieli uznać wyższość swojego rywala, który w drugiej części sobotniego spotkania całkowicie zdominował zespół z Pierwszej Stolicy Polski aplikując mu dwa gole przez co pojedynek piłkarski zakończył się zwycięstwem zespołu z Stargardu  w stosunku 2:1. Bramki na wagę zwycięstwa zespołu Błękitnych Stargard  w sobotnim meczu kontrolnym z Mieszkiem Gniezno zdobyli  Przemysław Brzeziański oraz testowany zawodnik Krystian Sanocki.

Kolejny mecz sparingowy tej zimy zespół Mieszka Gniezno, rozegra 23 lutego również na wyjeździe. Tym razem przeciwnikiem biało-niebieskich będzie ekipa Chrobrego Głogów.

Wyjściowy skład Mieszka Gniezno :Beśka, Kaliszan, Tadrowski, Brylewski, Tomaszewski, Bogajewski, Radomski, Goździk, Panowicz, Wolkiewicz i Konieczny
W drugiej połowie z ławki na boisko weszli: Woźniak, Molewski, Pająk, Urbaniak,  Ławniczak.