Mistrzem Gniezna w tenisie ziemnym został Jakub Sawa

2015-09-28

W niedzielę 26 września dobiegły trwające od 17 września Otwarte Mistrzostwa Gniezna w tenisie ziemnym, które odbywały się na kortach Gnieźnieńskiego Klubu Tenisowego mieszczące się przy ulicy Jana III Sobieskiego 20 b w Gnieźnie.

Impreza, której organizatorem był Gnieźnieński Klub Tenisa zgromadziła wielu pasjonatów tego sportu. W kategorii podstawowej czyli do lat 35 mistrzem Gniezna został Jakub Sawa,  który oprócz tego że startował w zawodach był również współorganizatorem mistrzostw. Miejsce drugie wywalczył Kuba Szalaty a trzecie zajął Maciej Ciesielski (również organizator).

Puchary i nagrody dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wręczali gnieźnieńscy parlamentarzyści, prezydent Gniezna oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego. Organizatorem mistrzostw była Gnieźnieńska Akademia Tenisa.

Oto najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Szkoły podstawowe – klasy 1-3