Mistrzostwa Gniezna o Puchar Prezydenta Miasta Tomasza Budasza z serii Tenis 10 kategoria zielona

2016-10-07

1 oraz 2 października chłopcy w wieku do lat 10-ciu zmagali się na kortach Szkoły Tenisa 'TP' o Puchar Prezydenta i atrakcyjne nagrody.

W imieniu organizatora UKS Smecz Gniezno turniej otworzył prezes klubu Sławek Chudy.

Wystartowało 8-miu zawodników z Bydgoszczy , Warszawy ,Suchego Lasu , Tarnowa Podgórnego i oczywiście  z Gniezna. Nasi zawodnicy po naprawdę świetnych meczach i wielkich emocjach zajęli : Franek Karmelita 3 miejsce, Hubert Zych 7( tu wspomnę że Hubert pechowo przegrał dwa mecze w trzech setach) i Mikołaj Maćkowiak 8. Cały turniej wygrał zawodnik Meczbol Suchy Las Mateusz Lipczyński , pokonał w finale Olafa Ruszkiewicza z TKS Tarnowo Podgórne 6:2 6:3. Wyniki w tabeli.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom i rodzicom . Urzędowi Miasta za wsparcie. Panu Zenkowi , Mariuszowi i p. Zosi za pomoc w organizacji.