Mistrzostwa miasta Gniezna w piłce siatkowej chłopców dla szkoły Podstawowej nr 3

2016-02-14

Dnia 9 lutego w Szkole Podstawowej nr 8 w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna w Piłce Siatkowej Chłopców.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach i tak w pierwszej grupie swoje mecze rozegrały: SP 3 , SP 8, SP 9, natomiast w drugiej grały :   SP 5 i SP 12. Do dalszych rozgrywek przeszły dwie najlepsze drużyny z grup i tak w grupie   I zwyciężyła SP 3  ,miejsce II zajęła SP 8 natomiast z grupy II zwycięsko wyszły SP 12 i SP 5. Po meczach finałowych klasyfikacja mistrzostw przedstawia się następująco: I miejsce zajęła  reprezentacja Szkoły  Podstawowej  nr 3 prowadzona przez panią Karolinę Gruberską , w składzie: Eryk Błachowiak, Mikołaj Czapla, Daniel Zachmyc, Eryk Kujawski, Adam Bogdziewicz, Marcel Jędro, Jakub Skwarek, Adam Andrzejczak,    Jakub Poterski, Maciej Komocki i Szymon Tyszkiewicz .II miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 12 , III miejsce zajęła SP nr 5, IV miejsce dla SP nr 8 . Organizatorem mistrzostw  był nauczyciel wychowania fizycznego  pan Grzegorz Gronowski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy natomiast najlepsza drużyna otrzymała puchar. Chłopcy z ,,Trójki ‘’ będą reprezentować miasto Gniezno w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się  19 lutego 2016r w Trzemesznie.