Mistrzostwa Polski koszykówki kobiet - skład grup finałowych

2014-05-19

Jak już pisaliśmy w dniach 16-17 maja, TS Basket wygrał dwa pierwsze pojedynki z Bochnią i Olsztynkiem a w ostatnim dniu przegrał z Łodzią, co już nie miało znaczącego wpływu na fakt iż gnieźnianki uzyskały wystarczająca ilość punktów aby awansować do finałów Mistrzostw Polski kobiet U14.

Wydziału Rozgrywek DS PZKosz po weryfikacji meczów turniejów półfinałowych mistrzostw Polski młodziczek (U14) podał skład grup turnieju finałowego. Jego gospodarza poznamy w środę.

UKS „Trójka” OSiR Żyrardów

Jak nieoficjalnie wiemy TS Basket stara się o organizację finałów aby rozegrane zostały w Gnieźnie. Niestety na przeszkodzie jest hala na Jolenty, która nie spełnia warunków oraz hala w SP nr 2, w której tablice nie posiadają dodatkowych tablic 24 sekund.

Czy Gniezno otrzyma finał i gdzie zostanie rozegrany będziemy śledzić to na bieżąco.