MKS PR Gniezno podsumował udany sezon 2017/2018

2018-06-11

W piątkowy wieczór 8 czerwca, na kortach Gnieźnieńskiego Klubu Tenisowego mających swoją lokalizację przy ulicy Paczkowskiego, doszło do spotkania podsumowującego udział zespołu żeńskiego MKS PR URBIS Gniezno, jako beniaminka w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet w piłce ręcznej.

W spotkaniu oprócz drużyny żeńskiej MKS PR URBIS Gniezno i trenerów zespołu Roberta Popka i Romana Solarka jak i przedstawicieli zarządu klubu Prezesa – Jerzego Imbirowicza oraz jego zastępcy Janusza Pudelewicza. Udział wzięli zaproszeni goście w osobach zastępcy prezydenta Miasta Gniezna – Michała Pawłowskiego, Dyrektora Wydziału Edukacji UM – Mariana Pokładeckiego, Inspektora Zespołu do spraw Sportu UM – Waldemara Rewersa, inspektora Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie – Sławomira Pokładeckiego, zastępcy Dyrektora GOSiR – Marka Lisieckiego a także zastępcy prezesa URBIS – Henryka Gędeka a także osoby wspierające zespół z Pierwszej Stolicy Polski w rozgrywkach pierwszoligowych w zakończonym udanym sezonie 2017/2018. 

 
Po powitaniu wszystkich przez Prezesa MKS PR Gniezno – Jerzego Imbirowicza przybyłych na to spotkanie, który krótko następnie podsumował udział zespołu żeńskiego w rozgrywkach pierwszoligowych w piłce ręcznej kobiet jako beniaminka oraz zajęcie przez niego bardzo dobrego trzeciego miejsca. Prezes MKS PR Gniezno podziękował wszystkim, którzy przez ostatni rok zaangażowali się w sportowy projekt klubu wręczając im specjalnie przygotowane przez Klub na tą okoliczność podziękowania. 
 
Po części oficjalnej nastąpiła ta nieoficjalna, podczas które rozmawiano o dalszej przyszłości klubu MKS PR Gniezno. 
 
Roman Strugalski + foto 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,mks-pr-gniezno-podsumowal-udany-sezon-2017-2018.html