Młodzi gnieźnieńscy hokeiści bez medali w mistrzostwach okręgu

2018-02-09

W niedzielę, 4 lutego , w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu rozegrany został III turniej halowych mistrzostw Wielkopolskiego Związku Hokeja na Trawie w kategorii młodzików.

Zespoły gnieźnieńskie praktycznie już przed tym turniejem straciły szanse medalowe. Cień mieli jeszcze startowcy, ale przegrali w pierwszym spotkaniu z walczącym o srebro AZS Politechniką Poznańską 0:2. Wygrana nad AZS AWF Poznań zapewniła podopiecznym trenerów Jakuba Stranza i Wojciecha Jankowskiego piątą lokatę w mistrzostwach. Stelliści wysoko przegrali z Wartą 0:8, ale w kończącym zmagania spotkaniu z Grunwaldem zremisowali 2:2, choć i tak ostatecznie zajęli ostatnie miejsce w rozgrywkach.

Warta Poznań-Stella Gniezno 8:0
Grunwald Poznań - Swarek Swarzędz 0:6
AZS Politechnika Poznań- UKH Start 1954 Gniezno 2:0
AZS AWF Poznań - MKS Środa Wielkopolska 1:2
Swarek Swarzędz - Warta Poznań 4:1
Stella Gniezno - WKS Grunwald Poznań 2:2
AZS AWF Poznań- UKH Start 1954 Gniezno 0:4
AZS Politechnika Poznań- MKS Środa Wielkopolska 5:2