Młodzi Mieszkowcy wygrywają ze Stoperem Poznań

2013-11-17

17 listopada dokładnie w samo południe, rozpoczęło się spotkanie w ramach Wielkopolskiej Ligi młodzika starszego, w którym Mieszko Carbon Gniezno podejmowało Stoper Poznań.

Przypomnijmy iż w meczu wyjazdowym podopieczni Tomasza Zakrzewskiego w Poznaniu spotkanie ligowe przegrali 4:3, pomimo iż mecz wygrywali 3:0.

W tej konfrontacji pierwsza połowa to równa gra, z tym iż przeciwnicy zrobili więcej błędów pod własną bramką doprowadzając do utraty trzech bramek już w pierwszej połowie.

Druga odsłona to "wiatr w żagle" poznaniakom, którzy zaczęli ograbiać straty uzyskując pierwszą bramkę kontaktową, zmieniając wynik na 3:1. Kilka minut później zdobywają drugą bramkę i wynik spotkania 3:2, który jest zarazem wynikiem końcowym całego niedzielnego pojedynku.

Mieszko Gniezno - Stoper Poznań 3:2

Składy i strzelców bramek podamy później...