Młodzi piłkarze Mieszko Gniezno na zwycięskiej ścieżce!

2018-10-27

Tym razem zespól duetu szkoleniowego Mateusz Bartkowiak - Łukasz Skoniecki udał się do Kórnika aby tam zmierzyć się z miejscową Kotwicą.

Warto zaznaczyć iż wynik 1:5 nie odzwierciedla całego meczu. Mimo wysokiego zwycięstwa gra nie układała się tak dobrze. Piłkarze z pierwszej stolicy przyzwyczajeni do gry w bardzo dobrych warunkach mieli na początku problem aby zaadaptować się do boiska rywala, które to zdecydowanie odbiegało standardem od tych spotykanych w innych miastach. Pierwsza połowa to zdecydowana kontrola naszego zespołu, a bramka kapitana drużyny z 16' właściwie ustawiła mecz. W drugiej połowie przeciwnicy próbowali odpowiedzieć ale proste środki i długa piłka do przodu nie wystarczyły. Ostatnie 10 minut to bardzo wysokie ustawienie gospodarzy i umiejętne punktowanie ich przez nasz zespół.

Kotwica Kórnik 1:5 (0:1) MKS Mieszko Gniezno

16' 0:1 Igor Drzażdzyński
40' 0:2 samobójcza (strzelał Igor Drzażdzyński)
50' 0:3 Igor Grzeszczak (Mateusz Krupa)
53' 0:4 Mikołaj Sekulski (Igor Grzeszczak)
55' 0:5 Mikołaj Sekulski (Igor Drzażdzyński)
61' 1:5 karny

Zagrali: Oliwier Rosiak (2007) i Mikołaj Komisarek (bramkarze) - Olaf Dolniak, Igor Drzażdzyński (kapitan), Oliwier Gramza, Igor Grzeszczak, Oliwier Heliasz (2007), Mateusz Krupa, Mikołaj Kujawski, Dawid Nowakowski, Filip Olejniczak, Marcin Owczarzak, Tymoteusz Sawiński (2007), Mikołaj Sekulski, Andrzej Sobczak, Krzysztof Szalaty, Gracjan Trzaskawka.

W kolejnym meczu zespół Mieszka rocznika 2006 podejmować będzie 3 listopada WARTĘ POZNAŃ