Młodzicy Mieszka ograli Huragan Pobiedziska

2014-10-20

Pewne zwycięstwo odnieśli młodzicy starsi Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ). Biało-niebiescy w niedzielę 19 października pokonali w Gnieźnie zespół Huraganu Pobiedziska 6-2. Aż 5 bramek w tym spotkaniu zdobył zawodnik Mieszka Nikodem Kęczkowski.

Pierwsza połowa to bardzo dobra gra młodzików Mieszka zakończona pięciobramkowym prowadzeniem a wszystkie bramki zdobył napastnik gospodarzy Nikodem Kęczkowski. Druga połowa nie była już tak udana dla gnieźnian, którzy zadowoleni wysokim prowadzeniem marnowali dogodne sytuacje a dodatkowo po błędach w obronie dali sobie strzelić dwie bramki.

Mieszko Gniezno - Huragan Pobiedziska 6-2 ( 5-0 )

bramki: Nikodem Kęczkowski 5, Olivier Zakrzewicz 1

Mieszko Gniezno: Jakub Bobkiewicz - Dawid Malęgowski,  Kacper Kubiak, Jakub Basiński, Nikodem Mirek - Jakub Chlebda, Adam Kowalski, Sebastian Łukomski - Nikodem Kęczkowski a także: Olivier Zakrzewicz, Kacper Zimmer, Bartosz Kwitowski, Jakub Kuczewski, Hubert Matlak