Młodzicy młodsi Mieszka Carbon Gniezno przed walką o Mistrzostwo Wielkopolski.

2014-03-27

Już w najbliższą niedzielę 30 marca, walkę o Mistrzostwo Wielkopolski rozpoczną młodzicy młodsi Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ). Będzie to już trzeci start tego zespołu w Grupie Mistrzowskiej. Dwa lata temu biało-niebiescy zajęli 4 miejsce w Wielkopolsce, rok temu zdobyli brązowy medal, a jak będzie w tym roku przekonamy się pod koniec czerwca.

W pierwszym meczu podopieczni Pawła Bartkowiaka zagrają w Gnieźnie o godz. 13.00 z Akademią Reissa. Oprócz tych dwóch zespołów w Grupie Mistrzowskiej występują także UKS Szóstka Śrem, Nielba Wągrowiec, SPN Szamotuły, Orlik Mosina, Błękitni Owińska i Skra Wielkopolska Otusz.

Zespół z Gniezna bardzo intensywnie przepracował okres zimowy biorąc udział w wielu turniejach halowych ( Chodzież, Gniezno, Konin, Ślesin, Luboń, Bydgoszcz ) i turniejach na otwartych boiskach ( Toruń, Poznań ).

Jak będzie prezentować się zespół Mieszka na boisku przekonamy się niebawem, natomiast już teraz możemy powiedzieć że wizualnie zespół przez zimę przeszedł całkowitą przemianę. A to dzięki Hurtowni Elektrotechnicznej WAJM Janusza i Wiesława Malęgowskich. Zespół został ubrany w nowe stroje, także zakupiony został nowy sprzęt treningowy najwyższej jakości.