Młodzicy młodsi Mieszka-Carbon Gniezno z kolejnym zwycięstwem

2013-10-28

W przedostatnim meczu rundy jesiennej młodzicy młodsi Mieszka-Carbon Gniezno (rocznik 2002) pewnie w sobotę 26 października na własnym boisku przy Strumykowej pokonali zespół Pelikana Niechanowo 3:0. Przed biało-niebieskimi jeszcze jeden mecz w Witkowie i szansa na zdobycie kompletu punktów chociaż pojedynki w Witkowie zawsze należą do ciężkich.

Pierwsza połowa sobotniego meczu to przewaga zespołu Mieszka-Carbon a najważniejsze momenty to bardzo ładny strzał z dystansu w 16 minucie Bartka Kwitowskiego i znakomita asysta Adama Kowalskiego w 23 minucie przy bramce Bartka Bluege.
W drugiej połowie przewaga młodego zespołu z grodu Lecha była jeszcze większa ale goście grający prawie całym zespołem w polu karnym dzielnie się bronili. Skuteczny okazał się tylko jeden strzał z dystansu Kacpra Kubiaka.
Ogólnie cały zespół zagrał równo ale mały plusik dla Adama Kowalskiego za bardzo dużo wygranych pojedynków 1 na 1 i kolejną asystę.

Mieszko Gniezno - Pelikan Niechanowo 3-0 ( 2-0 )

bramki: Bartosz Kwitowski, Bartosz Bluege, Kacper Kubiak

Mieszko Gniezno: Szymon Steć - Hubert Matlak, Jakub Dzięcielski, Jakub Kuczewski, Maciej Mierzwiak - Bartosz Bluege, Bartosz Kwitowski, Olivier Zakrzewicz - Kacper Zimmer a także: Jakub Bobkiewicz, Jakub Chlebda, Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Nikodem Mirek, Jaku Basiński, Adam Kowalski