Młodzicy starsi Mieszka-Carbon Gniezno, wiceliderami tabeli grupy pierwszej

2014-05-12

Podopieczni Marcina Sporakowskiego, drużyna młodzików starszych Mieszka-Carbon Gniezno, została po ostatnim wygranym meczu wiceliderem tabeli grupy 1. Gnieźnianie tą pozycję zapewnili sobie w piątek 9 maja, kiedy to na własnym boisku przy ulicy Strumykowej pokonali zdecydowane zespół Lipna Stęszew w stosunku 4:1.

Do przerwy w rywalizacji piłkarskiej pomiędzy młodzikami starszymi Mieszka-Carbon Gniezno a Lipnem Stęszew było 1:0 dla gospodarzy. Bramkę dla gnieźnian w pierwszej części meczu zdobył Michał Mól. W drugiej zaś połowie gnieźnanie, którzy kontrolowali przebieg gry na boisku zaaplikowali swojemu rywalowi następne trzy gole tracąc przy okazji tylko jedną bramkę. W tej części meczu na listę strzelców w drużynie Mieszka-Carbon Gniezno, wpisali się Alex Błaszak, Eryk Bembenek oraz Kacper Konieczny.

Skład zespołu młodzików młodszych Mieszka-Carbon: Król Miłosz, Konieczny Kacper, Łuszczyński Oskar, Goździński Bartek, Goździński Jakub, Fabiś Wojtek, Kmieć Kamil, Błaszak Alex, Mól Michał, Bembenek Eryk, Brzóstowicz Krystian, Krupa Mateusz, Krupka Mateusz, Staszewski Krzysiu, Krawczyk Filip

Kolejne spotkanie zespół młodzików starszych Mieszka-Carbon Gniezno, rozegra w niedzielę 18 maja podejmując u siebie zespół PSS Jurand Koziegłowy.