Młodzicy starsi Mieszka Gniezno gromią rywali!

2015-05-19

To był najlepszy mecz młodzików starszych Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ) w tej rundzie. W sobotę 16 maja biało-niebiescy rozgromili w Gnieźnie Obrę Zbąszyń 5-0 ( 3-0 ).

A trzeba dodać że gnieźnianie grają w kategorii starszej w trampkarzu młodszym.

Od początku meczu zdecydowanie zaatakowali zawodnicy Mieszka czego efektem były stwarzane sytuacje bramkowe. Pierwsze jeszcze niewykorzystane przez Sebastiana Łukomskiego i Dawida Cieciurę ale w 6 minucie wreszcie gospodarze zaatakowali skutecznie. Najpierw Olivier Zakrzewicz strzelał z przewrotki piłka trafiła do Łukomskiego który dograł jeszcze do Kacpra Zimmera a ten pewnie umieścił ją w siatce gości. Chwilę później boisko musiał opuścić kontuzjowany Sebastian Łukomski który został brutalnie sfaulowany przez obrońcę Obry biegnąc sam na sam z bramkarzem Obry. Zastępujący go Mateusz Zakrzewski najpierw dwukrotnie przegrał pojedynek z bramkarzem gości ale za trzecim razem efektownym lobem podwyższył prowadzenie w meczu. Jeszcze przed przerwą bramkę na 3-0 strzelił po indywidualnej akcji Dawid Malęgowski i losy meczu wydawały się rozstrzygnięte.

Początek drugiej połowy to ataki gości, jednak to biało-niebiescy strzelili kolejną bramkę. Dawid Malęgowski zagrał do Oliviera Zakrzewicza który popisał się pięknym strzałem w ,,okienko" bramki Obry. Na koniec Albert Gąsiorowski po rajdzie przez pół boiska dograł w polu karnym do Mateusza Zakrzewskiego który dopełnił tylko formalności ustalając wynik na 5-0.
  Za ten mecz pochwały należą się całej drużynie Mieszka i oby takich meczy w wykonaniu biało-niebieskich było jak najwięcej.